Pur Izolácia , Striekaná izolácia

PUR izolácie na Slovensku pre FIRMY bez DPH.
CENOVÁ KALKULÁCIA

Izolácia polyuretánovou (PUR) penou. Izolácia striech a stropov rodinných domov, izolácia striech, tepelná a vodná izolácia priemyselných prevádzok PUR penou!

Obytné budovy PUR izolácia


Izolácia strechy PUR penou

Už 7-8 cm hrubá izolácia striekanou PUR penou prináša také úspory energie, ktoré v krátkom čase vašu investíciu prinavrátia.

Hľadáte dodávateľa pre izoláciu podkrovia PUR penou, ktorý pracuje rýchlo, kvalitne a za prijateľné ceny? Nehľadajte ďalej!

Izoláciam striekanou PUR penou sa venujeme už vyše 10 rokov. Používame najmodernejší, počítačom riadený integrovaný reaktor GRACO EXP-2 i Elite.  Vďaka nášmu zohratému tímu prebieha práca hladko a premyslene. Počas výkonu práce sa vždy riadime odporúčaniami výrobcu. Na všetky práce ponúkame záruku v dĺžke 10 rokov. Viac o našej technickej vybavenosti

Nie je potrebná odolnosť voči zaťaženiu tlakom?
Prečítajte si viac o PUR pene s otvorenými bunkami tu!
Prečo je izolácia striekanou PUR penou najvhodnejším riešením?


- Najkratší možný čas realizácie
- Vytvára súvislú vrstvu bez škár a dilatácií
- Bez kondenzácie vlhkosti a plesní
- Eliminuje tepelné mosty pre maximálnu a dlhodobú účinnosť izolácie
- Jedna vrstva pre vodnú, tepelnú a zvukovú izoláciu
- Odolnosť voči zaťaženiu
- Bez zdraviu škodlivých prísad
- Zvyšuje úroveň komfortu a hodnotu nehnuteľnosti
- Posilňuje strešnú konštrukciu

Už 7-8 cm hrubá izolácia striekanou PUR penou prináša také úspory energie (až do 70-75%!), ktoré v krátkom čase vašu investíciu prinavrátia.

IMG_1293
IMG_1309
IMG_1311
IMG_1313
IMG_1314
IMG_1316
IMG_1773
IMG_1776

Technologické pozadie izolácie podkrovia

Technológia striekanej PUR peny je v súčasnosti najúčinnejšou metódou na dokonalú tepelnú izoláciu podkroví.
Nielen v chladných zimných mesiacoch, ale aj v letných horúčavách udrží vo vašom domove dokonalé pohodlie. Počas horúcich letných dní sa môže strešná konštrukcia extrémne prehrievať. Bez vhodnej izolácie sa vtedy teploty dajú udržať na prijateľnej úrovni len pri extrémne vysokých nákladoch na klimatizáciu.  Pri domoch s izoláciou zo striekanej PUR peny je teplotný rozdiel medzi spodným a horným podlažím zvyčajne až +/- 2 stupne.
Skúsme si to vyhodnotiť! Náklady na vykurovanie a klimatizáciu vznikajú každý mesiac, v zime aj v lete.
S izoláciou zo striekanej PUR peny môžete jednorazovou investíciou ušetriť až 70 % nákladov - a to dlhodobo!
Úspory uvidíte už v prvej sezóne, investícia sa vám v krátkom čase vráti a neskôr si budete môcť vychutnávať plody svojej investície.

Aké sú nedostatky zastaralých izolačných materiálov a technológií?
Prečo sa oplatí rekonštrukcia izolácie?


V Slovensku je žiaľ väčšina starších budov stále izolovaná starými vláknitými izolačnými materiálmi, ktoré neposkytujú dostatočnú izolačnú účinnosť.
Aké sú príčiny najčastejších problémov? Jednak škáry, ako aj izolačný materiál sa časom pod vlastnou váhou "zrúti", v dôsledku čoho vzniknú tepelné mosty a kondenzácia, ktorá je živnou pôdou pre plesne.

Ďalším častým problémom je hydroizolácia. Pri starších typoch izolačných materiálov bolo vo všetkých prípadoch jediným spôsobom riešenia problému dilatácia alebo vyplnenie škár. To môže čoskoro viesť k únikom vody a zatekaniu, ktorých oprava si vyžaduje značné náklady.
Striekaná PUR pena s uzatvorenými bunkami poskytuje dokonalé priľnutie. Môže sa nastriekať priamo na strešnú krytinu alebo na parotesnú fóliu. Vďaka technológii striekania sa dosiahne stabilný, súvislý povrch, ktorý zároveň staticky spevňuje strešnú konštrukciu. Ide o nadčasové riešenie, ktoré zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Je dobré vedieť, že po vybudovaní podkrovia je jediným spôsobom aplikácie striekanej PUR peny demontáž strešných krytín. Znamená to síce prácu navyše, ktorá sa ale mnohonásobne navráti, takže sa určite oplatí toto rozhodnutie prijať.


Môžete požiadať o bezplatnú cenovú ponuku vyplnením polí nižšie. Náš systém vypočíta na základe vami poskytnutých informácií a okamžite ich odošle na vami zadanú e-mailovú adresu.Povrch, ktorý sa má izolovať:
Épület típusa:
családiház   
társasház   
ipari/mezőgazdasági létesítmény   

Typ pur peny:

Pena s otvorenými bunkami:

Jeho tepelnoizolačná hodnota je nižšia ako pri uzavretej bunke, a preto by sa mal striekať hrubšie. Jeho hodnota zvukovej izolácie je vynikajúca. Vytvára paropriepustný povrch. Nie je pochôdzna, je mäkká, má takmer špongiovitú štruktúru. Vytvrdne v priebehu niekoľkých sekúnd a vyplní všetky trhliny a medzery. Odporúča sa na povrchy, kde otvorená bunková pena neprichádza do priameho kontaktu s vonkajšími poveternostnými podmienkami.

Hrúbka 10cm    Hrúbka 15cm    Hrúbka 20cm   

Pena s uzavretými bunkami:

Jeho tepelnoizolačná hodnota je lepšia ako pri otvorenej bunke, takže ho možno striekať až od hrúbky 3 cm. Vytvára parotesnú vrstvu. Pevný povrch bez tepelných mostov, pochôdzny, možno ho použiť aj vonku. Vytvrdne v priebehu niekoľkých sekúnd a vyplní všetky trhliny a medzery.

Hrúbka 3cm    Hrúbka 4cm    Hrúbka 5m    Hrúbka 6m    Hrúbka 8cm    Hrúbka 10cm    Hrúbka 12cm   


Kontaktné informácie:
Nahrajte nejaké obrázky pre presnejšiu ponuku:

 Kalkulácia izolácie z pur peny!


 

Pur Izolácia , Striekaná izolácia

PUR izolácie na Slovensku pre FIRMY bez DPH.
CENOVÁ KALKULÁCIA

Referencia munkáink  
TOP